Teresa Szmigielówna

7,9
5 921 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Teresa Szmigielówna

Dla mnie zawsze będzie piękną i pociągającą pasażerką z "Pociągu" czy kierowniczką baru w "Jutro Meksyk". Zawsze podobał mi się jej styl i klasa, choć niektórzy moi znajomi uważąją, że bywa nieporadna, a klasa jest sztuczna, bo wyuczona... Jak jest naprawdę? Prawda jest taka, że Pani Szmigielówna najczęściej nie była obsadzana we właściwych dla siebie rolach. Świat filmu spychał ją najczęściej do ról drugoplanowych, nie dając możliwości wykazania się. Szkoda... Może to dlatego, że jest zbyt wyrazista, charakterystyczna i nie pasuje do roli typu "ciepłe kluchy"? Pewnie tak...

ygrek

Polecam tez niezla role epizodyczna w Petli W. J. Hassa z poczatkow jej kariery.

torgm

świetna była w Petli Hasa ....zdradzam tego durnia co niedzielę...wyznanie pełne rozpaczy

ygrek

obejrzyj molo,świetna rola,
a także miła niespodzianka topless ;-)

starekino

Ogladalem, dobra rola. Dobra aktorka na dodatek b. zgrabna.

ygrek

Co najciekawsze, ona jest z każdym rokiem piękniejsza.
Szkoda że tak mało obsadzana. A może dobrze? Jest charakterystyczna i może grając zbyt często stałaby się "ograna"?

senseeko

Czy ja wiem...

jak dla mnie to zmarnowali jej ogromny potencjał.

spiwi

Dla garści ludzi jej kreacje filmowe są bezcenne. Reszta ludzi nawet nie wie kto to jest. Podziw emanujący z oczu tej garści - to jest w cenie. Reszta się nie liczy.

senseeko

Zgadzam się. Jako młoda kobieta miała dosyć przeciętną urodę ale chyba jeszcze nie widziałam tak ładnej staruszki.

ygrek

Akurat w pociągu była równie pociągająca, co nieznośnie natrętna :) Co oczywiście tylko dobrze świadczy o aktorstwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones