Marta ChodorowskaII

7,6
2 656 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Chodorowska

Świetna aktorka! Każda jej rola bardzo mi się podobała, jest wiarygodna i naturalnie gra... wydaje się tak zrelaksowana , że i widz ogląda ją z przyjemnością :)

okiko

fajna ona jest, ale w Ranczu mnie irytuje. W klinice samotnych serc fajnie zagrała zbuntowaną nastolatkę. W Ranczu na początku była fajna, teraz jej rola do kitu.

kinomanka_13

aktorka wybitna = ale dzieło natury potrafi być piękne = nadewszystko = rozbiła mi serce = rozbiła mi duszę = i teraz muszę cierpieć jak milion w arcydziele piękna = pływam = nie widziałem = tak ładnej aktorki

gorgg4

no fajnie gra a w Ranczu ostatnio genialnie zagrała jak rozbijała Fabianowi cegły, i jak drabiną do Fabiana weszła.

okiko

W ''Ranczu''jest swietna,wspaniale pokazuje emocje.Uwielbiam Klaudię i jej wybuchy złosci :)

mrs robinson

ja Klaudię trochę lubię, najbardziej to ją lubiłam jak się przebierała jak miała jakiegoś chłopaka.To było zajebiste i szkoda że tak już nie robi.

okiko

mam takie same odczucia:)

okiko

pani Marta prowadzi swojego bloga, ciekawe historie ;)
Tak, to ona go prowadzi ;p
http://martachodorowska.blogspot.com/

okiko

Właśnie oglądam Ranczo i akurat ona najbardziej kaszani serial. Kiepska aktorka z okropnym głosem, jakim cudem dostała się do szkoły aktorskiej z tak słabą dykcją?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones