Gabriela Kownacka

Gabriela Anna Kwasz

8,1
8 531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriela Kownacka

Zauważyliście ile razy Gabriela Kownacka grała w filmach / serialach u boku Piotra
Fronczewskiego? Ciekawa jestem, czy prywatnie się przyjaźnili, skoro wiele razy grali razem?

aleksandragosciniak00

chyba tak skoro zagrali ze sobą 3 razy w trędowatej, w szpitbródce i w rodzinie zastępczej.

kinomanka_13

I jeszcze - jeśli się nie mylę w "Latach 20, latach 30".

aleksandragosciniak00

Fronczewski tam gral ale kownacka nie

kinomanka_13

ach, wybacz. pokręciło mi się

kinomanka_13

Dodałbym jeszcze "Przypadki Piotra S" z 1981 roku. Jeśli dodać jeszcze "Rodzinę zastępczą plus" razem 5 filmów na przeszło 40 Kownackiej i ponad 100 Fronczewskiego , nie wiem czy to coś sugeruje....

aleksandragosciniak00

to byl dobry duet dobrych aktorow, oboje z jakas sila i dystansem do wlasnej osoby

Valtara

Pasowali do siebie aktorsko. Dlatego to był dobry duet. Podobnym przykładem może być duet Barciś - Żak. Świetni są razem. :)

aleksandragosciniak00

Tak. Żałuję, że już niczego razem nie zagrają. Wolałam ją od Kożuchowskiej.

jagoda49

Barciś i Żak prywatnie się nie przyjaźnią. Co do tematu, uwielbiam duet Fronczewski&Kownacka, zwlaszcza w "Trędowtej" popisali się kunsztem aktorskim.

Ruby_Angel

To prawda. Fronczewski i Kownacka to dobra szkoła aktorska.

Ruby_Angel

Nie przyjaźnią się bo jak mówią nie mają na to czasu, ale uwielbiają grać razem. Odnośnie tematu moim zdaniem wystarczającą przesłanką dla przyjaźni Pani Gabrysi z Panem Piotrem jest fakt, że ten aktor wygłaszał mową na pogrzebie. Przypadkowa osoba by tego nie robiła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones